در این پلتفرم،

موفقیت در سرمایه‌گذاری،
نزدیک است!

پلتفرم سرمایه‌گذاری نزدیک

برای هر سرمایه‌گذار سودآور

نزدیک، جوان است اما نه کم‌تجربه. کارش را زمستان ۱۳۹۷ شروع کرد و از همان زمستان، قرارش بر این بوده تا دسترسی همه به بازار مالی را فراهم کند. حالا فناوری را به خودش اضافه کرده تا روند سرمایه‌گذاری، امیدبخش، پایدار و شفاف باشد.

خانواده نزدیک

کمی از نزدیک

اگر نزدیک یک هدف داشته باشد آن، سبکی از سرمایه‌گذاری است که تصمیم‌گیری در آن نه برعهده مدیران و سهام‌داران خاص، که برعهده آن‌هایی است که معمولی خطاب می‌شوند؛ مردمی که اتفاقاً سهم بیش‌تری در میان گذاشته‌اند.

نزدیک شکل گرفته تا این سنت رایج در سرمایه‌گذاری که «هر که بام‌اش بیش، برف‌اش بیش‌تر» را کنار بزند. برای این مأموریت نزدیک، به علم، ریاضیات و هنر تکیه کرده است.

ما برنامه‌های مختلفی را بررسی کرده‌ایم تا مشکلات پیچیده را به اجزای کوچکی تبدیل کنیم و بتوانیم هر زمانی سریع‌ترین و درست‌ترین تصمیم را بگیریم. ما قرار است نزدیک شما، هر روز بهتر شویم.

ما نزدیک هستیم

ما در نزدیک باور داریم

۱

مشارکت با سرمایه دلخواه

باور داریم که هر کسی با هر درآمدی باید بتواند در سازوکار مالی مشارکت کند؛ درست به همین دلیل محصولاتی ارائه داده‌ایم که به شما این امکان را می‌دهد تا با چارچوب‌های خودتان و آن طور که می‌خواهید سرمایه‌گذاری کنید. مهم نیست چه قدر درآمد دارید و برای چه مدتی می‌خواهید سرمایه گذاری کنید، مهم این است که در طول این مسیر ما نزدیک شماییم.

۲

شفافیت در سرمایه‌گذاری

باور داریم این حق شماست که بدانید چه طور سرمایه‌تان معامله می‌شود. بنابراین در هر ساعتی از روز می‌توانید مسیر سرمایه خود را رصد کنید؛ این‌که چه قدر و کجا معامله شده یا سودتان در هر مقطع از سرمایه‌گذاری چه قدر بوده است؛ این مسیر را از نزدیک نظاره کنید.

۳

صراحت، صداقت و امنیت

باور داریم که باید همه مسائل را ساده، صریح و صادقانه با شما در میان بگذاریم و به این ترتیب به اعتماد شما اولویت بیشتری داده‌ایم. امنیت و حریم خصوصی شما برای ما مهم بوده و باید بدانید که اطلاعات شما نزد ما محفوظ است و جز برای برنامه‌ریزی مالی خودتان برای اهداف دیگری بررسی نمی‌شود.

پله‌های پیشرفت را باهم می‌داریم

نزدیک دیواری ندارد که کسی پشت‌اش بماند؛ پیش که بیایید و قدم بردارید سمت نزدیک، شیشه‌هایی شفاف است که همکاران، مدیران و دوستان آینده‌تان را می‌توانید نشان کنید.

اگر مسیرتان شفاف و روشن است، اگر همیشه دوست داشتید جایی باشید که نگاه‌ها رو در رو باشد نه از بالا به پایین و اگر کار گروهی و نوآوری شما را هم به وجد می‌آورد، کمی نزدیک‌تر بایستید تا نزدیک هم این شوق شما را ببیند.

تجربه همراهی با نزدیک