about-hero-1
در این پلتفرم،

موفقیت در سرمایه‌گذاری، نزدیک است!

پلتفرم سرمایه‌گذاری نزدیک

برای هر سرمایه‌گذار سودآور

نزدیک، جوان است اما نه کم‌تجربه. کارش را زمستان 1397 شروع کرد و از همان زمستان، قرارش بر این بوده تا دسترسی همه به بازار مالی را فراهم کند. حالا فناوری را به خودش اضافه کرده تا روند سرمایه‌گذاری، امیدبخش، پایدار و شفاف باشد.

about-hero-2

خانواده نزدیک

about-hero-family-office

کمی از نزدیک

اگر نزدیک یک هدف داشته باشد آن، سبکی از سرمایه‌گذاری است که تصمیم‌گیری در آن نه برعهده مدیران و سهام‌داران خاص، که برعهده آن‌هایی است که معمولی خطاب می‌شوند؛ مردمی که اتفاقاً سهم بیش‌تری در میان گذاشته‌اند. نزدیک شکل گرفته تا این سنت رایج در سرمایه‌گذاری که «هر که بام‌اش بیش، برف‌اش بیش‌تر» را کنار بزند. برای این مأموریت نزدیک، به علم، ریاضیات و هنر تکیه کرده است. ما برنامه‌های مختلفی را بررسی کرده‌ایم تا مشکلات پیچیده را به اجزای کوچکی تبدیل کنیم و بتوانیم هر زمانی سریع‌ترین و درست‌ترین تصمیم را بگیریم. ما قرار است نزدیک شما، هر روز بهتر شویم.

ما نزدیک هستیم

ارمغان ملک‌محمدی
ارمغان ملک‌محمدی
مدیر عامل
عادل پوررمضان
عادل پوررمضان
مدیر فنی
جابر نعمتی
جابر نعمتی
برنامه نویس ارشد
پویا محمدخانی
پویا محمدخانی
برنامه نویس فرانت‌اند
تارا آذرنیا
تارا آذرنیا
کارشناس روابط عمومی
روژینا کوشا
روژینا کوشا
گرافیست
محمد اسمعیلی
محمد اسمعیلی
مدیریت زیرساخت

جای شما نزدیک ماست!

1

مشارکت با سرمایه دلخواه

باور داریم که هر کسی با هر درآمدی باید بتواند در سازوکار مالی مشارکت کند؛ درست به همین دلیل محصولاتی ارائه داده‌ایم که به شما این امکان را می‌دهد تا با چارچوب‌های خودتان و آن طور که می‌خواهید سرمایه‌گذاری کنید. مهم نیست چه قدر درآمد دارید و برای چه مدتی می‌خواهید سرمایه گذاری کنید، مهم این است که در طول این مسیر ما نزدیک شماییم.

مشارکت با سرمایه دلخواه
2

شفافیت در سرمایه‌گذاری

باور داریم این حق شماست که بدانید چه طور سرمایه‌تان معامله می‌شود. بنابراین در هر ساعتی از روز می‌توانید مسیر سرمایه خود را رصد کنید؛ این‌که چه قدر و کجا معامله شده یا سودتان در هر مقطع از سرمایه‌گذاری چه قدر بوده است؛ این مسیر را از نزدیک نظاره کنید.

شفافیت در سرمایه‌گذاری
3

صراحت، صداقت و امنیت

باور داریم که باید همه مسائل را ساده، صریح و صادقانه با شما در میان بگذاریم و به این ترتیب به اعتماد شما اولویت بیشتری داده‌ایم. امنیت و حریم خصوصی شما برای ما مهم بوده و باید بدانید که اطلاعات شما نزد ما محفوظ است و جز برای برنامه‌ریزی مالی خودتان برای اهداف دیگری بررسی نمی‌شود.

صراحت، صداقت و امنیت
© 1398-1401 - تمامی حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به آوای نزدیک سرمایه می باشد.(مسئولیت محدود)